Sunday 15 December 2019

Wolverhampton Wanderers
v
Tottenham Hotspur 14:00
Manchester United
v
Everton 14:00
Arsenal
v
Manchester City 16:30
Motherwell
v
Rangers 12:00
Celtic
v
Hibernian 15:00

Monday 16 December 2019

Crystal Palace
v
Brighton and Hove Albion 19:45
Boston United
v
Rochdale 19:30

Tuesday 17 December 2019

Plymouth Argyle
v
Bristol Rovers 19:30

Friday 20 December 2019

Middlesbrough
v
Stoke City 19:45
Hibernian
v
Rangers 19:45

Saturday 21 December 2019

Everton
v
Arsenal 12:30
Brighton and Hove Albion
v
Sheffield United 15:00
Aston Villa
v
Southampton 15:00
Newcastle United
v
Crystal Palace 15:00
Norwich City
v
Wolverhampton Wanderers 15:00
AFC Bournemouth
v
Burnley 15:00
Manchester City
v
Leicester City 17:30
Cardiff City
v
Preston North End 12:30
Luton Town
v
Swansea City 15:00
Huddersfield Town
v
Nottingham Forest 15:00
Queens Park Rangers
v
Charlton Athletic 15:00
Fulham
v
Leeds United 15:00
Hull City
v
Birmingham City 15:00
Millwall
v
Barnsley 15:00
Reading
v
Derby County 15:00
West Bromwich Albion
v
Brentford 15:00
Gillingham
v
Milton Keynes Dons 13:00
Bolton Wanderers
v
Southend United 15:00
Oxford United
v
Wycombe Wanderers 15:00
Blackpool
v
Shrewsbury Town 15:00
Bristol Rovers
v
Peterborough United 15:00
Portsmouth
v
Ipswich Town 15:00
Tranmere Rovers
v
AFC Wimbledon 15:00
Burton Albion
v
Rochdale 15:00
Rotherham United
v
Fleetwood 15:00
Bury
v
Sunderland 15:00
Coventry City
v
Lincoln City 15:00
Doncaster Rovers
v
Accrington Stanley 15:00
Grimsby Town
v
Scunthorpe United 13:00
Bradford City
v
Salford City 15:00
Oldham Athletic
v
Crawley Town 15:00
Exeter City
v
Walsall 15:00
Port Vale
v
Cheltenham Town 15:00
Stevenage Borough
v
Crewe Alexandra 15:00
Cambridge United
v
Leyton Orient 15:00
Morecambe
v
Newport County 15:00
Colchester United
v
Carlisle United 15:00
Macclesfield Town
v
Plymouth Argyle 15:00
Mansfield Town
v
Northampton Town 15:00
Forest Green Rovers
v
Swindon Town 15:00
Kilmarnock
v
Motherwell 15:00
Livingston
v
Ross County 15:00
St Johnstone
v
St Mirren 15:00
Hamilton Academical
v
Hearts 15:00
Celtic
v
Aberdeen 15:00
Inverness CT XI
v
Dunfermline Athletic 15:00
Partick Thistle
v
Dundee 15:00
Queen of South
v
Arbroath 15:00
Alloa Athletic
v
Morton 15:00
Dundee United
v
Ayr United 15:00
Montrose
v
Falkirk 15:00
Clyde
v
Airdrie United 15:00
Raith Rovers
v
Dumbarton 15:00
Peterhead
v
East Fife 15:00
Stranraer
v
Forfar Athletic 15:00
Cowdenbeath
v
Stenhousemuir 15:00
Stirling Albion
v
Edinburgh City 15:00
Albion Rovers
v
Annan Athletic 15:00
Elgin City
v
Brechin City 15:00
Queens Park
v
Cove Rangers 15:00